Kariera

Oferta pracy

Stażysta

Szukamy osób z pasją, zdolnych poszerzać swoje horyzonty i otwartych na nowe wyzwania. Oferujemy dogodne warunki współpracy, a także zdobycie doświadczenia w zakresie planowania i realizacji badań przyrodniczych, ekspertyz, prowadzenie monitoringu przyrodniczego. W przypadku owocnej współpracy istnieje możliwość zatrudnienia w firmie.

Zakres możliwych do zdobycia umiejętności zawodowych:

Preferowane wymagania:

Zaangażujemy przyrodników

Szukamy osób z pasją, zdolnych poszerzać swoje horyzonty i otwartych na nowe wyzwania. 

Wykształciliśmy pokaźną już grupę ekspertów – część z nich z nami wciąż współpracuje; inni pracują w instytucjach ochrony środowiska – parki narodowe, Regionalne Dyrekcje Ochrony Środowiska, organizacje przyrodnicze.

Wszystkich zainteresowanych pracą dla naszej firmy prosimy o kontakt.

Telefon

530 731 963

Email

pracownia@pbiap.pl

Pozostałe oferty pracy

Wszyscy mamy w sobie pasję do eksploracji przyrodniczych i rozwiązywania problemów ochrony środowiska. Zapraszamy do naszego zespołu zarówno jeśli odnalazłeś swoje powołanie jak i jeśli jesteś dopiero na początku swojej drogi zawodowej.

Młodszy spec. ochrony przyrody

Zapraszamy absolwentów kierunków przyrodniczych do naszego zespołu. Szukamy osób pracowitych pozwalając jednocześnie każdemu w ramach współpracy rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Oferujemy dogodne warunki współpracy, a także zdobycie doświadczenia w zakresie planowania i realizacji badań przyrodniczych, ekspertyz, prowadzenie monitoringu przyrodniczego.

Praktykant

Zapraszamy na praktyki w naszej firmie. Nie trać czasu na studiowanie teorii - posmakuj praktyki. Szukamy młodych osób chcących poszerzać swoje horyzonty, otwartych na poszerzenie często ograniczonej lub oderwanej od możliwości jej praktycznego zastosowania wiedzy przekazywanej w szkołach i na uczelniach. Oferujemy elastyczne warunki praktyk, dostosowane do możliwości praktykanta. Studentom kierunków przyrodniczych dajemy możliwość szybkiej weryfikacji wiedzy teoretycznej. W przypadku owocnej współpracy istnieje możliwość zatrudnienia w firmie.

Pracownia Badań i Analiz Przyrodniczych

Pracownia Badań i Analiz Przyrodniczych – Dariusz Płąchocki
ul. Wybudowanie 10, 85-793 Bydgoszcz
NIP: 554-264-51-09
REGON 341346711
nr konta bankowego
BZ WBK 82 1090 1072 0000 0001 2016 6415

Copyright © Pracownia Badań i Analiz Przyrodniczych 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wdrożenie: